WhatsApp
Telefon +905071817872
Yükleniyor...

Profesyonel Web Hosting

HiperTasarim olarak sağladığımız web hosting hizmetiyle birlikte İnternet sitenizin trafik ve disk alanı ihtiyacına cevap veriyoruz. Sahibi olduğunuz web sitesinin İnternet üzerinden yayın yapabilmesi ve kullanıcılar tarafından sitenizin görülebilmesi için temel gereksinimlerden birisi olan web hosting, sitenizin günlük trafik yoğunluğuna ve web sitenizin ne kadarlık bir disk alanına ihtiyacı olduğuna bağlı olarak farklı paketler üzerinden talep edilebilmektedir. HiperTasarim Hosting firmamız tarafından hazırlanan ve fiyat politikası olarak oldukça düşük seviyelerde tutulan Web Hosting paketlerinden dilediğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Siteniz için en iyi profesyonel hosting paketlerini şimdi inceleyin

Anasayfa Web Hosting Profesyonel Web Hosting
Üzgünüz, kayıt bulunamamıştır.

✔ Henüz kayıt eklenmemiştir. Daha sonra tekrar deneyebilrisiniz.
✔ Eğer bunun bir teknik sorun olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Linux Web Hosting, En iyi Hosting Hizmetleri
İnternet üzerinden yayın yapan sitelerin tamamının ana gereksinimi olan web hosting, sitenize ait olan kurulum dosyaları başta olmak üzere alt yapısal olarak gerekli olan tüm dosya ve dokümanların muhafaza edilmesi ve bu dosyaların İnternet ağı tarafından okunarak kullanıcılara ulaştırılması için gerekli olan bir sistemdir. Bu hosting alanı tamamen sizin sitenizin genel boyutlarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bu belirlemede etken olan en önemli iki unsur ise İnternet sitenizin trafik ve disk alanı ihtiyacıdır.

Linux Web hosting, genel olarak değerlendirildiği takdirde aslında bilgisayardan daha güçlü olduğu bilinen ve "Sunucu" olarak ifade edilen makineler üzerinden sağlanan bir hizmettir. Burada ki sunucularda mevcut durumda bulunan alanlar bölünerek kullanıcıların hizmetine sunulmakta ve her kullanıcı kendi web sitesinin ihtiyacı olan alanı satın alarak kullanmaktadır.

Burada en çok dikkat edilmesi gereken husus ise sunucunun 7/24 açık olması ve asla kapanmamasıdır. Günün her saatinde sürekli açık olarak hizmet veren sunucularda yaşanabilecek en ufak bir aksaklıktan dolayı web sitenize erişim aksayabilir ya da tamamen kesilebilir.

HiperTasarim üzerinden kiraladığınız en iyi web hosting alanı ile basit olarak İnternet sitenizin faal olabilmesi için gerekli olan dosya ve dokümanları depolayabileceğiniz bir sunucu üzerinden, belirli bir oranda ki alanı kiralamış olacaksınız. Bu kiralama durumunda talep edeceğiniz hosting alanı ise sitenizde bulunan trafik ve disk alanıyla doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir.

Özellikle kullandığınız bir web hosting zaman içerisinde sitenize yeterli gelmiyor ve bazı aksaklıklar yaşanmaya başlıyorsa o zaman web hosting alanınızın biraz daha genişletilmeye ihtiyacı var demektir. Bunun için HiperTasarim sitesi üzerinden "Web Hosting" kısmına giriş yaparak bir üst web hosting paketini inceleyerek satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Web hosting alanında ihtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz hızlı hosting paketinden bir tanesini alarak yayın hayatınıza başlayabilirsiniz. Bunun için ortalama bir site içim gerekli olan trafik ve disk alanını hesaplayarak karar verebilir daha sonra sitenizin gidişatına ve ihtiyacına göre web hosting paketinde değişikliğe gidebilirsiniz. Yapacağınız bu hosting paket değişikliği sırasında sitenizde herhangi bir veri kaybı yaşamayacağınız gibi ayrıca değişiklik sırasında sitenizin bir saniye bile erişime kapanması söz konusu değildir.