WhatsApp
Telefon +905071817872
Yükleniyor...

Ekonomik Web Hosting

Ekonomik Web Hosting Paketleri Bugünlerde iyi bir hosting firması bulmak zor. Bu nedenle doğru ev sahibine ihtiyacınız var! İşletmenize veya sitenize mükemmel hız, %100 çalışma süresi, zengin temel kaynak paketi ve sağlam güvenlik önlemleri ile rüya gibi bir başlangıç sunabiliriz! Siteniz için en iyi ve ucuz hosting paketlerini şimdi Ayrıntıları inceleyin

Anasayfa Web Hosting Ekonomik Web Hosting
Üzgünüz, kayıt bulunamamıştır.

✔ Henüz kayıt eklenmemiştir. Daha sonra tekrar deneyebilrisiniz.
✔ Eğer bunun bir teknik sorun olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Hosting Hizmetinde Aramanız Gereken Özellikler?

Her hosting sağlayıcısı, hizmet verdikleri özelliklere bazı önemli noktalar ekler. Ancak, web siteniz için aralarında en iyi olan hosting firmasını bulmanız adına aşağıdaki faktörleri bulmanız gerekir.
1. Kaynak
Paylaşılan sunucularda yerleşik ekonomik web hosting paketleri olmalıdır. Bu hizmet esnek bant genişliği sunmalı, web sitesi ve e-posta hesaplarını depolamalıdır. Biz, müşteri bütçesinden ödün vermeden uygun miktarda kaynak sunabiliyoruz!
2. Yükleme Hızı
Google’da iki saniyelik gecikme bile web sitenizin potansiyel müşterilerini kaybetmesine neden olur Her şey yıldırım hızında olmalıdır. İşte hosting hizmetimiz de anında sayfa yükleme ile bunu yapar!
3. Çalışma Süresi Yüzdesi
Sayfalar hızlı yüklense bile müşteriler siteye erişemiyorsa, bunun değeri olmaz. Ulaşılabilirlik en az %99,94 olmalıdır. Ve biz de bu %99,97’dir!
4. Web Sitesi Transferi
Sitenizi önceki sunucudan yenisine aktarmak için fazladan ücret almayan web hostinge ihtiyacınız olacak. Siteyi ana bilgisayardan diğerine taşımakkarmaşıktır ama bunu biz ücretsiz yapıyoruz!
5. Yedekleme
Sitenizi günlük, haftalık ya da aylık olarak yedeklemeniz gerekir. Bu hizmeti sunmayan firmadan hemen uzaklaşın. Bu hizmeti ücretli sunuyorsa bir daha düşünün. Çünkü biz ücretsiz yedekliyoruz.
6. Müşteri Desteği
Aktif ve bilgili müşteri desteği her web hosting hizmeti için çok önemlidir. Siteler beklenmedik anda sorun çıkarabilir. Destek ekibi zamanında yardım etmezse işiniz için çok büyük kayıplara neden olacaktır. Bu nedenle 7 gün 24 saat müşteri desteği sunuyoruz!
7. Güvenlik Önlemleri
Web sitesi için en standart güvenlik önlemi ücretsiz SSL sertifikasına sahip olmaktır. Bu zorunlu özelliktir ama çoğu hosting şirketi sunucu ya da hosting ağını taratmaz. Biz anında kötü amaçlı yazılımı tespit edip kaldırıyoruz ve siber saldırılara karşı sitenizi savunuyoruz.
8. Fiyatta Uygunluk
Hosting firması seçerken uygun fiyatlı hosting ücretlendirmesi olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü şişirilmiş fiyatlarla minimum hizmet sunulabilir. Ama biz işlemlerimizi ekonomik bütçede tutuyoruz ve yapacaklarımız hakkında %100 şeffaflığa sahibiz.