Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni ÜyelikYeni Üyelik Şifremi unuttumŞifremi Unuttum?
müşteri paneli
müşteri paneli
Anasayfa
canlı destek, destek, 7/24 destek
hizmet sözleşmesi
Firmamız üzerinden hizmet alanlar kişiler bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar. Sözleşmenin okunmayarak kabul edilmesi halinde tüm mesuliyet hizmet alana aittir.

Hizmet Kullanımı :

Madde 1: HiperTasarim.Com sunucularinda sunumu yapilan hicbir yazili, sesli veya görsel icerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarina aykiri olamaz. Aksi takdirde dogan ve dogacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar Müşteri'ye aittir. Servis Saglayici yükümlü degildir.

Madde 2: Servis saglayici, Müşteri'nin servisleri kullanimindan veya hatali kullanimindan, sayfa iceriklerinden, elektronik posta (e-mail) ile alinan veya gonderilen bilgi, resim, yazi vs. den, dogan ve dogacak olan maddi veya manevi zararlardan dolayi sorunlu tutulamaz. Sorumluluk, Müşteri'ye aittir.

Madde 3: Servis Saglayici, Müşteri'nin her türlü verisini korumak icin, düzenli olarak yedekleme yapar, buna ragmen Servis Saglayici'da bulunan verilerde oluşabilecek hatalardan sorumlu degildir. Verileri yedeklemekle Müşteri sorumludur.

Madde 4: Müşteri, telif haklari yasasina uymak zorundadir. Telif hakki baskasina ait yazi, metin, resim vs. dökümanlarin izinsiz kopyalanmasi ve bunlarin müşteri sayfalarinda yayinlanmasi ve bulundurulmasindan dolayi cikacak anlasmazliklarda, Servis Saglayici taraf olarak gosterilemez, maddi veya manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda, ücüncü sahislara taraf Müşteri'dir ve dogacak olan butun maddi veya manevi zararlari karsilamayi Müşteri kabul eder. Bu gibi durumlarda Servis Saglayici anlasmayi fesih etme hakkini sakli tutar.

Madde 5: Alınan hizmetlerin hiç birinde illegal ( yasa dışı ) içerik, döküman, resim veya bilgi bulundurmak kesinlikle yasaktır. Sunuculara zarar vermek isteyen yada saldırı amaçlı kullanmakta kesinlikle yasaktır.

Madde 6: Firmamız verilen hizmet limitlerinin ( CPU , Trafik , Hat vs. ) aşılması durumunda hizmeti uyarısız askıya alma hakkı mevcuttur.

Madde 7: Firmamız kişinin aldığı hizmeti yasa dışı ve art niyetli şekilde kullanımlarında hizmeti iptal etme hakkına sahiptirler.

Madde 8: Firmamızın sunucularını yada kiraladığınız sunucu , vps , hosting hizmetlerinde her türlü SPAM mail ( Toplu Mail Gönderimi ) gönderimleri hesabınızın anında kapatılıp, hesabınızın iptal edilmesini sağlar. SPAM mail kesinlikle yasaktır. SPAM Mail her türlü toplu halde gönderilen tüm aktiviteleri kapsamaktadır.

Madde 9: Herhangi bir lisanssız yazılım kurduğunuzda ( null script, warez içerik, crack, program vs. ) firmamız sorumlu tutulamaz. Her hizmet alan kendi hesabından sorumludur. Bu tür işlemlerden dolayı uyarı geldiğinde hosting hesabı askıya alınır ve ilgili yazılımın yayın akışı kesilmeden açılamaz. Ayrıca bu yasaklanmış işlemi yapan hizmet sahibi hesabın tekrardan aktif edilebilmesi için 15 TL gibi bir cezai rakam ödemesi gerekmektedir.

Madde 10: Hosting ve Reseller hizmetlerinde aldığınız pakete göre işlemci limiti verilmiştir. Bu limitleri aşan hizmete dair siteleri IdealShell Internet Bilişim Hizmetleri yetkilileri uyarı vermeksizin hesabı askıya alabilirler.

Madde 11: VPS , VDS ve Kiralık Sunucu hizmetlerinde lisanssız yazılımlar kullanılması yasaktır. Bu konudan ötürü çıkabilecek tüm zararların sorumlusu hizmeti alan ve kullananın kendisidir.

Madde 12: Botnet / Juno / Syn / Zombie vb. saldırı alan hesapların yada sunucuların sahipleri IdealShell İnternet ve Bilişim Hizmetlerinden hak talep edemezler. Saldırı durduruluncaya kadar IdealShell İnternet ve Bilişim Hizmetleri yetkilileri işlemleri geçerlidir.

Madde 13: Firmamızdan alınan her türlü hizmette destek alabilmesi için hesap sahibinin birebir kendinin olması gerekmektedir. 3. şahıslara kesinlikle hizmet verilmemektedir. Yakınlık, ortaklık, arkadaşlık gibi kavramların hiç bir geçerliliği yoktur.

Madde 14: Müşteri ödemelerini belirlenen dönemlerde yapmalidir. Belirli ödemelerin zamaninda yapilmamasi durumunda, Servis Saglayici, Müşteri'nin hesabini kapatma,fiyat degistirme ve sözleşmeyi fesih etme hakkini sakli tutar.

Madde 15: IdealShell İnternet ve Bilişim Hizmetlerinde çalışan ve yetkili olan Satış, Destek ve Muhasebe departmanındaki çalışanlara olası hakaret, argo kelime veya gerçek olmayan suçlamalarda yetkili kişiler hizmeti durdurup iptal etme hakkına sahiptirler. Bu davranışlarda bulunan kişiler tamamen ücret iadesi kapsamı dışında kalmaktadırlar.

Yedekleme :

1-) Kiralık Sunucu, VPS & VDS ve Sunucu Barındırma Hizmetlerinde yedekleme işlemleri tamamen müşteriye aittir. Firmamız bu hizmetlere sahip müşterilerin yedeklerini almamaktadır. Firmamızın yedeklerinizi almasını; istiyorsanız harici backup hizmeti almanız gerekmektedir. Olabilecek veri kaybı; sorumlulugu müşteriye aittir.

2-) Hosting ve Reseller hizmetlerinde '' Günlük , Haftalık ve Aylık " Şekilde yedek alınmaktadır. Bu yedekler firmamız tarafından alınıp gerekli durumlarda müşteriye verilebilir.

3-) Hosting ve Reseller sunucularında donanımdan & yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeginden sorumludur. Yedekleme konusunda 1. dereceden yedekleme hizmeti veren firmamız, garanti yedek işlemi için Harici Backup hizmeti alması gereklidir. 1. Dereceden alınan yedeklerde oluşabilicek veri kaybı; firmanın sorumluluğunda değildir.

4-) Firmamız yedekleriniz ile alakalı işlemleri sadece aynı kontrol panellerinde yapmaktadır. Farklı paneller ile işlem yapılmasını isterseniz ( taşıma, kopyalama vs. ) harici destek paketi satin almalısınız.Sözleşme son güncelleme tarihi = 29.01.2017
para iade güvenli alışveris 7/24 hizmet