Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni ÜyelikYeni Üyelik Şifremi unuttumŞifremi Unuttum?
müşteri paneli
müşteri paneli
Anasayfa
canlı destek, destek, 7/24 destek
gizlilik ve güvenlik policesi

Bu gizlilik ilkeleri HiperTasarim İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.hipertasarim.com web sitesi ve alt siteleri üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımlamak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizde güvenlik takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookielerden yararlanılmaktadır. Cookielerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve oturum güvenliği gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vs.), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası.... vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer resmi kurumlarca paylaşılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildiremezler tüm kayıtlar güvenlik nedeni ile saklanmaktadır. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan hukuksal durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.hipertasarim.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1-) Geçmiş profil bilgilerinizin saklanması
2-) Destek sistemine gönderilen bildirimlerin saklanması
3-) Tarafımızla yapılan tüm telefon görüşmelerinin kayıt altında tutulması
4-) Bankalarla yapılan Kredi Kartı bağlantıları dışında diğer login ekranlarının SSL ile korunması
5-) Tarafımıza gönderilen tüm elektronik postaların saklanması

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Tüm Sorularınız İçin;

HiperTasarim İnternet ve Bilişim Hizmetleri
http://www.hipertasarim.com

Adres, Telefon ve E-Posta Bilgilerimiz ;
Adres : Manisa / Yunus Emre
Telefon : 0 (543) 78 22 206 (7/24 Saat Ulaşabilirsiniz)
Bilgi Almak İçin : satis@hipertasarim.com
Sorularınız ve Sorunlarınız : destek@hipertasarim.com
para iade güvenli alışveris 7/24 hizmet